יתרונות טיפול סיעודי אישי

טיפול סיעודי אישי הוא הדרך הטובה והבטוחה ביותר להעניק שירות סיעודי ליקירכם במקרה הצורך. בזמן שבמוסד סיעודי תשומת הלב של המטפלים תמיד מתחלקת בין מספר רב של מטופלים, טיפול סיעודי בבית הוא סיעוד אישי, ממוקד אחד על אחד, מטפל אחד על כל מטופל. כך למעשה, אפשר להתאים את המטפל לצורך הספציפי של המטופל ולדעת בוודאות שהפקדתם את האדם היקר שלכם בידיים מסורות, אמינות ומקצועיות.

מהו טיפול סיעודי?
טיפול סיעודי הוא טיפול הכולל סיוע רפואי, יחד עם עזרה בביצוע הפעולות הבסיסיות והיומיומיות של המטופל. לעיתים קרובות מדובר בטיפול ללא סיעוד רפואי, הכל על פי מידת הצורך הנגזרת מצבו של המטופל. בדרך כלל, מדובר בקשישים המתקשים בביצוע פעולות היום-יום, כמו הליכה לקניות וכדו', אשר נזקקים לעזרה צמודה. אולם, ישנם גם מקרים בהם מטפל סיעודי נשלח לסייע לאנשים המרותקים לצמיתות או באופן זמני למיטת הטיפולים או לכיסא גלגלים וכתוצאה מכך אינם מסוגלים לבצע פעולות הכרחיות ובסיסיות יותר, כמו הליכה, אכילה, רחיצה, לבישת בגדים וכן הלאה. כמו כן, לעיתים מדובר באנשים עם ליקויים בתפקוד המנטאלי דווקא ולא הפיזי, המתקשים לתקשר עם הסביבה, לתפקד באופן רציונאלי או לדאוג לעצמם.

טיפול סיעודי אישי
לטיפול סיעודי אישי יש יתרונות רבים. אחד היתרונות המרכזיים שבהם, הוא העובדה כי המטופל נשאר בסביבה הפרטית, הנוחה והמוכרת לו. הסביבה האישית והאינטימית חוסכת למטופל את הצורך להסתגל ולהתאים עצמו אליה. הסתגלות מאולצת זו גורמת לעיתים קרובות לסבל עבור המטופל, שצריך להתמודד עם החרדות הכרוכות בהעברה  למוסד סיעודי. מה גם, כשהמטופל הסיעודי נשאר בביתו, צנעת הפרט והכבוד האישי שלו בוודאות אינם נפגעים, שכן המטפל שם אותו במרכז, בביתו, ופשוט מסייע לו ברגישות לשמור על עצמאותו. מניסיוננו, אנו נוכחים כי בני משפחתו של המטופל מרגישים בטוחים יותר גם הם ואינם מתייסרים עקב מסירת יקיר ליבם למוסד בתנאי אשפוז שלעיתים קרובות אינם נעימים ומשדרים למטופל הסיעודי הרגשת ריחוק וחששות נטישה.

ג. מעוז – עובדים זרים לסיעוד
טיפול סיעודי אישי מבית ג. מעוז - עובדים זרים לסיעוד, ניתן בבית הלקוח 24 שעות ביממה. הטיפול ניתן על ידי עובדים סוציאליים מומחים ומטפלים מקצועיים, שעברו הכשרה ומבינים את הצורך הממוקד של מטופלים סיעודיים. בין המטפלים שלנו תוכלו למצוא מטפלים הדוברים ב- 3 שפות: עברית, אנגלית ורוסית, שיוכלו לספק ליקירכם טיפול אישי, מסור ואדיב בשפתו. ניסיוננו הרב הכולל 15 שנות פעילות ותרומה בסיעוד, לצד מקצועיות הצוות והיחס האדיב והאישי, הם אלו המאפשרים לנו להבטיח את בטחון יקיריכם, רווחתם ובריאותם, הפיזית והנפשית כאחד.

חברת ג.מעוז – עובדים זרים לסיעוד