בין מטופל למטפל

חברת ג.מעוז – עובדים זרים לסיעוד, הפועלת בעיקר במגזר הפרטי ומעסיקה מאות מטפלים מקצועיים, מעניקה ליקיריכם אפשרות לקבלת שירותי סיעוד על ידי מטפל סיעודי אישי. השירות ניתן בבית הלקוח 24 שעות ביממה, תוך שהמטופל נשאר בסביבה הביתית והמוכרת לו, המאפשרת לו לשמור על צנעת הפרט ולא לסבול מהליך ארוך ומייגע של הסתגלות לסביבה חדשה, אשר לעיתים קרובות מתגלה שהיא באה על חשבון נוחיותו של המטופל. בסביבתו הפרטית של המטופל נוצר קשר אישי וקרוב בינו לבין המטפל, שלמעשה, הופך את שני האנשים לחברים טובים, שהרי המטפל הוא זה שמאכיל, רוחץ, מטייל, דואג ומארח חברה למטופל מסביב לשעון.  

מטפל סיעודי מקצועי
כשאתם מחפשים מטפל סיעודי אישי לאבא או אמא, לסבא או סבתא, לאח או אחות, חשוב מאוד שתבחרו במטפל סיעודי מקצועי שעבר הכשרה מתאימה וכמובן, מחזיק בכל הרישיונות הרלוונטיים. כל המטפלים שאנו מעסיקים מרואיינים כבר בארץ המוצא שלהם ועוברים שם את ההכשרה הנדרשת, שנבדקת כאן בשבע עיניים. המטפלים הסיעודיים שלנו כוללים מטפלים מהפיליפינים, מאוקראינה ומולדובה, ועל כן, מאפשרים לנו לספק לכם שירותי סיעוד אדיבים ומקצועיים ב-3 שפות: עברית, אנגלית ורוסית. שירותי הסיעוד שאנו מעניקים ניתנים בבית הלקוח על ידי עובדים סוציאליים מקצועיים של החברה, החל משלב ההיכרות הראשונית ולכל משך זמן העסקת העובד.

מטפל סיעודי מסור
מעבר לניסיון והמקצועיות, מטפל זר או מטפלת זרה חייבים להיות אנשים מסורים ואמינים. אין מקום לפשרות על איכות המטפל כשבוחרים את האדם שיטפל ביקיריכם. לקוחותינו יכולים להעיד על כך שאנו מעסיקים אך ורק מטפלים שביכולתם לסייע לאנשים סיעודיים בכל מצב (מוגבלים פיזית או/וגם מנטאלית). ישנם לא מעט סיפורים מדהימים ומרגשים על קירבה שנוצרה בין המטפל למטופל, שמצד אחד גילתה לאדם הסיעודי מהי מסירות ואהבת אדם, ומצד שני גילתה למטפלים הזרים את רוחב הלב ומכלול הרגשות של המטופל שלהם.

ג. מעוז – עובדים זרים לסיעוד
ג.מעוז – עובדים זרים לסיעוד, מקפידה על בחירת מטפלים סיעודיים אדיבים, מקצועיים ומסורים. זהו המפתח להצלחתנו, לביטחון ולשקט הנפשי של לקוחותינו, כי מעבר לניסיון ולידע בתחום הסיעוד, מה שחשוב באמת הוא הקשר האנושי החם בין מטופל סיעודי לבין מטפל סיעודי. הקשר המיוחד שנוצר, הוא זה שמסייע לשני הצדדים לעבור את ההליך הלא פשוט הזה, אשר מעבר לכוחות הפיזיים דורש גם לא מעט כוחות נפשיים. עבורינו, הסבלנות והמסירות חייבים להיות מעל לכל, בכדי שלקוחותינו יהיו סמוכים ובטוחים כי הפקידו את יקיריהם בידיים טובות. אין ספק שהניסיון המקצועי הוא גורם מכריע נוסף, ובנושא זה אנו יכולים להתגאות ביותר מ-15 שנות ניסיון עתירות ריגושים גדולים, הם עבור מאות המטופלים הסיעודיים ששכרו את שירותינו, הן עבור מאות המטפלים הסיעודיים שהצטרפו לשורותינו.

צרו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לספק ליקיריכם את המטפלת או המטפל שיעניקו להם מענה אכפתי ורגיש.

חברת ג.מעוז – עובדים זרים לסיעוד